Mieram tuvu Solidaritātes fonda atbalstam mākslas darbu labdarības izsole

Laba māksla, labiem darbiem https://mieramtuvu.lv/izsole-2023/
Ai, ja man būtu tā naudiņa... ir tik daudz lielisku mākslas darbu, kurus gribēt sev.
Biju viegli sabēdājusies, ka šogad šis notikums iet man secen, bet paldies Aijiņ, ka ļāvi ielekt jau braucošā vilcienā, jo ko gan citu mākslinieks var kā dalīties ar savu redzējumu, un ja no tā vēl tiek kāds labums kopējā lietā, ir mazliet vairāk pārliecības, ka tas ko dari nav velti.
Mīļie, jums arī ir iespēja piedalīties un caur labu lietu tikt pie brīnišķīga vizuālā drauga.
 
Piedalos ar darbu, no vizuālās dienasgrāmatas cikla Pilsētas eņģeļi vol. x. Visādā ziņā aktuāla tēma... Ģimene.
Tā ģimene, kurā ir patiesa mīlestība, sirsnība un sadraudzība. Ģimene kā sākums, mūris un atbalsts ik vienā dzīves līklocī.
 
"Mieram tuvu"aicina ieādāties brīnišķīgus Latvijas mākslinieku darbus, atbalstot "Mieram tuvu Solidaritātes fonda"darbu. Ar fonda starpniecību ik mēnesi aptuveni tūkstotis izdevumu tiek dāvināti cilvēkiem grūtībās vai vecuma nespēkā (cietumos, slimnīcās, pansionātos un citviet).
 
DIVAS KĀRTAS
Līdz 13. oktobrim visi aplūkojamie mākslas darbi gaida jūsu dāsnos cenas piedāvājumus, Mieram tuvi mājas lapā. Izsoles kulminācija - svētki klātienē, 13. oktobrī, pulksten 18, Terēzītes draudzes namā (Rīgā, O. Vācieša ielā 6).
Formāts - svētku vakars pie galdiņiem, izsolei notiekot saviesīgu četru kārtu vakariņu ietvaros. Svētku viesus priecēs arī vairāki muzikāli pārsteigumi.
 
Izsolē iegūtie līdzekļi būs atbalsts Fondam gada garumā.

 Reģistrējieties!